Msza pożegnalna ks.Marcina

Magdalena Gąsiorek

21 czerwca pożegnaliśmy ks. Marcina, który będzie teraz pracował w parafii pw. MB Nieustającej Pomocy w Mogilnie. Ks. Marcin poprzez gorliwe duszpasterstwo i różnorodne inicjatywy podejmowane w ciągu minionych pięciu lat wpisał się w historię naszej parafii i pozostanie we wdzięcznej pamięci.

Na Mszy św. o godz. 11:00 zgromadzili się bardzo licznie parafianie, by modlić się wraz z ks. Marcinem i za niego. Na zakończenie Mszy św. najpierw Ks. Proboszcz podziękował za pięcioletnie radosne duszpasterstwo, a następnie piękne, bardzo ciepłe i wzruszające słowa podziękowań wypowiedzieli przedstawiciele lektorów, ministrantów, dzieci, scholi parafialnej, młodzieży z KSM i grupy Taizé, Matek Żywego Różańca, Odnowy w Duchu Świętym i Rady Duszpasterskiej, a także ks. Piotr.

 

DZIĘKUJEMY ks. Marcinowi za opiekę nad lektorami i KSM, służbę chorym w szpitalu, katechizację w ZSZ nr 2, przygotowywanie młodzieży do sakramentu bierzmowania, gorliwą posługę w konfesjonale, wszystkie "wieczory papieskie" i kazania oraz za życzliwość, radość, wszelkie gesty dobroci i otwatrość na potrzeby innych, życząc "Szczęść Boże" na wypełnianie misji kapłańskiej w nowej parafii.

 

licznik odwiedzin strony