Parafialna Schola "Sursum Corda"

 

Zapraszamy wszystkich, którzy lubią śpiewać i chcieliby razem z nami chwalić Pana Jezusa oraz tych, którzy grają na instrumentach. Jest nas na razie mała grupka. Mamy jednak nadzieję, że w naszej Parafii- Świętego Ducha znajdą się dzieciaki, które jak my kochają Pana Jezusa i chciałyby z nami wyśpiewywać Bogu chwałę. Dołącz do nas, a sprawisz Jezusowi wielką  radość. Nasze próby odbywają się we wtorki o godzinie 16oraz soboty o 10 w salce parafialnej.
Już teraz rozpoczynamy przygotowania do udziału w zjeździe Eucharystycznego Ruchu Młodych, który w tym roku będzie miał miejsce w Poznaniu. Spodziewamy się około 2000 dzieciaków z całej Polski.
Jeżeli chcesz przeżyć z nami wspaniałe chwile to przyjdź na spotkanie. A w czasie wakacji wybieramy się do Lipnicy Murowanej na letni wypoczynek.

Jak będzie?

Zapytaj te osoby, które były i wspaniale się bawiły. Musimy zapracować na nasz wyjazd i zebrać trochę pieniędzy. Dlatego przygotowujemy kartki świąteczne i różne ozdoby wielkanocne, które będą sprzedawane przed wielkanocą.

Dołącz do nas!

s. Janina

licznik odwiedzin strony